SPIRÁLNÍ STABILIZACE PÁTEŘE  & DORNOVA METODA PLUS 

Mgr. Alex Kling

AKTUÁLNÍ TERMÍNY


KURZ PRO PACIENTY S VÝHŘEZEM A BOLESTMI ZAD

So 2.10. 2021, 9 - 13 hod.

SPS rehabilitační centrum SPS, Podveská 22, Brno, cena kurzu: 2000,- Kč

Přihlášky a informace zde

4 hodinový, intenzivní kurz, pro všechny, kteří chtějí zrychleně "zaútočit" na obtíže pohybového aparátu. Naučíte se nejen krok za krokem správně cvičit trakční cviky SPS - Spriální stabilizace - na odlehčení páteře, ale je doplněn i o teoretickou část k pochopení, jak vzniká výhřez disku v bedrech či krku, jak vniká bolest v bedrech, kyčlích, ozřejmí se jaké pozice, postoje, pohyby bolesti zhoršuje nebo naopak zlepšuje. Vše je také ukázáno na modelu páteře, případně prezentaci. 

SKUPINOVÉ CVIČENÍ SPS (SM Systém)
začíná od středy 8.9. 2021  (až do dalšího lockdownu)

17:30 -18:30
Adresa místa konáni: Centrum Spirální stabilizace, Podveská 22, Brno - Komín
Cena kurzu: 1 lekce 250,- Kč/10 lekcí 2000,- Kč

ONLINE OBJEDNÁVKA

INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE 

(chci se z toho dostat) 

pro všechny, kdo řeší bolesti zad, kyčlí, výhřez disku, vadné držení těla nebo skoliózu a vyžaduje komplexní a individuální přístup.

VÍCE INFORMACÍ
KURZY A SKUPINOVÁ CVIČENÍ SPS - SM SYSTÉM PRO PACIENTY 

(chci cíleně cvičit) 

levná varianta pro prevenci a kondici, kompenzace pracovního nebo sportovního přetížení, hodinové skupinové cvičení nebo 4 hodinový kurz pro pacienty -  intenzivní řešení obtíží páteře, bolestí zad, výhřezů, vertebrogenních migrén,  bolestí kyčlí atd. 

VÍCE INFORMACÍ

KURZY PRO PROFESIONÁLY - VÝCVIK V METODĚ SPS - SM SYSTÉM

(chci to fakt umět)

výcvik v metodě Spirální stabilizace (SM Systém) pro fyzioterapeuty, maséry, cvičitele nebo učitele, a pro všechny, kteří chtějí metodu využívat při práci s klienty. Staňte se cvičiteli nebo trenéry Spirální stabilizace. Bude Vás potřeba. 


výhřez disku skolioza bolest beder bolest krční páteře zablokované SI vbočený palec & plochá noha vertigo (motání hlavy) FBS Syndrom (bolest po operaci páteře)

UŽITEČNÉ INFORMACE

ABY VÁS UŽ NEBOLELA ZÁDA