V nabídce jsou dva typy produktů pro pacienty:
1) skupinové cvičení v týdenním intervalu
2) intenzivní 4 hodinový kurz pro začátečníky a pokročilé 

SKUPINOVÁ CVIČENÍ PRO PACIENTY

Kde: SPS rehabilitační centrum, Podveská 22, Brno - Komín (velký bílý podlouhlý dům, vedle dostatečně dimenzované parkoviště)

Kdy: 10 lekcí v týdenním intervalu. (S každou lekcí se postupuje od cviků nejjednodušších po cviky pokročilejší. Z toho důvodu je kurz označen jako mírně pokročilý, ale je určen pro všechny: začátečníky, tak pokročilé)

Další běh skupinového cvičení začne:

8.9. 2021 v 17:30 , délka lekce je cca 55 min.

Co s sebou: cvičí se v ponožkách na koberci (tedy silnější ponožky pro zimomřivé)

Co pro to udělat: zavolat na 728 947 992 nebo email alex.kling@email.cz (např. budu chodit na skupinové cvičení ve středu. Margharita Mojitová)

Upozornění: Cílem skupinového cvičení je prevence a regenerace. Neslouží k léčbě akutních či bolestivých stavů (k tomu je určena individuální terapie). Skupinové cvičení slouží k automatizaci cviků. Ve skupině se sejde množství "obtíží" a nelze každému individuálně vysvětlovat varianty cviků k řešení jeho konkrétních obtíží, k tomu slouží individuální terapie. 

Výhody oproti cvičení doma:  Doma to tak dobře nikdy neodcvičíte :-D Skupinová dynamika, důraz na automatizaci pohybových stereotypů, korekce chybného provedení cviků. 

Cílem skupinového cvičení je automatizace nových, správných pohybových vzorců. V individuální terapii se lze naučit detailní provedení cviků, skupinové cvičení pak dodává jistou dynamiku a motivaci ke cvičení a zásobník cviků. Jinými slovy: Individuální terapie buduje kvalitu, skupinové cvičení kvantitu.

KURZY PRO PACIENTY (s výhřezem i bez)

Kde: SPS rehabilitační centrum, Podveská 22, Brno - Komín (velký bílý podlouhlý dům, vedle dostatečně dimenzované parkoviště)

Kdy:  So - 6.11. - , So - 20.11. 2021, So - 11.12. , čas: 9 - 13 hod.

Co s sebou: cvičí se v ponožkách na koberci (tedy silnější ponožky pro zimomřivé)

Co pro to udělat: zavolat na 728 947 992 nebo email alex.kling@email.cz 

Upozornění: Jde o 4 hodinový, intenzivní kurz, pro všechny, kteří chtějí zrychleně "zaútočit" na obtíže pohybového aparátu. Naučíte se nejen správně cvičit cviky SPS - Spriální stabilizace, ale je doplněn i o teoretickou část k pochopení, jak vzniká výhřez disku v bedrech či krku, jak vniká bolest v bedrech, kyčlích, ozřejmí se jaké pozice, postoje, pohyby bolesti zhoršuje nebo naopak zlepšuje. Vše je také ukázáno na modelu páteře, případně prezentaci. Lze si přinést lékařskou zprávu, aby byly obtíže lépe pochopeny.