PHDr. Patricie Anzari - psychologická pomoc

PhDr. Patricie Anzari, CSc je čelní představitelkou transpersonální psychologie u nás. Avšak takové "zaškatulkování" je poněkud umělé. Já říkám, že je terapeutkou Lásky k Životu.

Hlavním zaměřením Dr. Patricie Anzari je hluboká práce s osobním příběhem klienta, osvobození jeho osobnosti od energetických, emočních a spirituálních bloků. Rozvinula zcela originální metodu náročné, otevřené a emoční partnerské spolupráce klienta s terapeutem, dotýkající se všech rozměrů lidského příběhu. Aplikuje ji individuální i skupinovou formou. Spolupráce s ní směřuje k důvěře ve vlastní sílu, k nezávislosti, vděku za život, k prohloubení empatie, vstřícnosti a optimismu, oslabení egocentrismu, k nalezení smyslu osobního příběhu.

Její skupinové programy, dříve v Liblicích u Mělníka, nyní v Rynarticích na Děčínsku jsou naprosto ojedinělé a nesrovnatelné s ničím co je možno v našich končinách a možná i v evropském měřítku poznat a zažít. Rolls Royce mezi zážitkovými programy. Vše co jste poznali předtím a potom je jen jízda ve staré Škodovce.

www.patricieanzari.cz