Zábal s ricinovým olejem a frekvenční terapií proti bolestem pohybového aparátu

Speciální zábal s ricinovým olejem a frekvenční terapií proti bolestem pohybového aparátu

Vezmeme-li v úvahu všemožné kůry a zábaly, masti, mazání syntetické či přírodní pro řešení bolestí zad a pohybového aparátu vůbec, pak žádná z nich ve své účinnosti nepředčí ricinový olej. Problémy, jichž se lidé pomocí ricinového oleje zbavili, že pohybují od zánětů slepého střeva ke sklerodermii a zahrnují syndromy bolesti, vychýlené obratle, hyperaktivitu, žaludeční nevolnost, otoky nohou, otoky kloubů atd.

Jako Kristova ruka (Palma Christi) byla ve středověku pojmenována křovitá bylina "skočec" (ricinus communis), z jejichž semen se lisuje olej zvaný ricinový. Proč byla rostlina pojmenována podle Krista nikdo neví. Zábal z ricinového oleje ztiší bolest zad, namožené svaly, naražené kosti, obratle či žebra po pádu, vymknuté kotníky či artrotická kolena. Je vynikajícím doplňkem k řešení výhřezu meziobratlového disku v bederním, hrudním i krčním segmentu.

Ricinový olej stimuluje činnost lymfatického systému. Tím dochází ke zvýšené eliminaci toxických látek z buněk, na něž byl zábal aplikován. Je-li poškozená nebo zanícená oblast léčena zábaly, buněčné tkáně v ní jsou po odstranění toxinů schopny se rychleji regenerovat a tak se vypořádat s infekcí či zánětem.

Frekvenční tera

pie Super Ravo Zapperem

Zappingem a speciálními frekvencemi můžeme zmírnit a odstranit záněty doprovázející výhřezy disků, artrózy kloubů, dopomoci urychlit hojení namožených a přetížených svalů, urychlit práci lymfatického systému s odplavováním toxinů

z bolestivých míst a tím tišit bolestivost. U výhřezu meziobratlového disku (ploténky) nebo zánětu kloubů najdeme velké množství toxinů mikroorgasnismů, které je nutné z těla vyloučit a zbavit tělo zbytečné zátěže.


Zábal s ricinovým olejem a působení Zapperu je synergické, tedy vzájemně umocňují svůj účinek.

V nabídce jsou speciální frekvence pro: výhřez disku, artrózy kolen, bolesti svalů, fibromyalgie, bolesti ramen, zrychlení lymfatického systému, migrény a mnohé další dle aktuální stavu.